Dyplomy i Opinie - Bioterapeuta Grzegorz Tworzowski

Przejdź do treści

Menu główne:


DYPLOMY-KWALIFIKACJE i POLECENIA


Galeria obrazów.  Kliknij na miniaturę, by powiększyć.
LIST POLECAJĄCY:

Maj 2014 roku


Polecam Państwu wyjątkowo skutecznego bioterapeutę,
Grzegorza Tworzowskiego z Wołowa w woj. Dolnośląskim,
który posiada dar uzdrawiania na odległość oraz jasnowidczego
odczytywania stanu zdrowia i energetyki pacjenta.

Grzegorza Tworzowskiego znam od 1998 roku, gdy wielokrotnie był uczestnikiem w organizowanych przeze mnie "Kursach Widzenia AURY i Energii Wyższych". Dostrzegłem wtedy w Jego AURZE wybitne uzdolnienia uzdrowicielskie i jasnowidcze i zachęciłem Go do kształcenia się w tym kierunku. Grzegorz z zaangażowaniem pobierał nauki u znanych mistrzów bioenergoterapii z kraju i zagranicy oraz uczestniczył w kilkudziesięciu kursach doskonalących z różnych dziedzin bioenergoterapii. Stale doskonali się w swoich umiejętnościach uzdrawiania i w dziedzinach pokrewnych.
Wielokrotnie byłem świadkiem skuteczności Jego uzdrawiania. Potrafi skutecznie zadziałać w przypadkach, gdy zawiodła medycyna akademicka i wybitni bioenergoterapeuci.  
W ubiegłym roku odwiedziłem Grzegorza w Wołowie wraz z grupą Znajomych z Warszawy. Jedna ze Znajomych cierpiała od wielu lat na silne bóle reumatyczne, które wytrącały ją z normalnego życia. Stale zażywała silne środki przeciwbólowe przepisywane na re
ceptę. Już po jednym zabiegu uporczywe bóle zniknęły na stałe! To był dla niej miły szok!

Upłynął rok, a Znajoma z Warszawy dalej wychwala Grzegorza pod niebiosa!
Grzegorz jest wyjątkowo skromnym, pracowitym, dobrym człowiekiem - stara się pomóc swoimi metodami uzdrowicielskimi każdemu potrzebującemu, który zatracił zdrowie i stara się uświadomić każdemu, że kluczem do trwałego zdrowia jest przyswojenie zasad pozytywnego myślenia, a szczególnie życzliwości, przebaczenia i pojednania w rodzinie. Jego skromność dotyczy także spraw materialnych - po zabiegu nigdy nie woła o podziękę, o zapłatę - ludzie sami z siebie chcą się odwdzięczyć, a On gdy widzi, że komuś się nie przelewa, odmawia przyjęcia darowizny.
Dokonania uzdrowicielskie Grzegorza wielokrotnie można nazwać cudami, On jednak rzadko opowiada o swoich sukcesach. O Jego skuteczności niech świadczy fakt, że nigdy się nie reklamował - wdzięczni pacjenci sami stale polecają Go jeden drugiemu!
Grzegorz z sukcesem uzdrawia i diagnozuje także na odległość - zgłaszają się do Niego ludzie z całego świata - również w tym przypadku zadowoleni pacjenci polecają Go następnym pacjentom!
Na podstronie "Zdjęcia/Pacjenci" są fotografie słynnego holenderskiego Mnicha Buddyjskiego, mieszkającego w klasztorze na Sri Lance, który z namaszczenia
Dalajlamy XIV pielgrzymuje po całym świecie z misją zaszczepiania trwałego pokoju na świecie. Mnich od lat cierpiał na obrzęk nóg niewiadomego pochodzenia, na który zachorował na Sri Lance - szpitale i lekarze byli bezsilni. Choroba utrudniała Mnichowi podróżowanie i wypełnianie misji, aż wreszcie Mnich zawitał na leczenie u Grzegorza w Wołowie i choroba została pokonana! Od tamtej pory z uzdrowicielskich mocy Grzegorza korzystają Mnisi ze Sri Lanki, z Indii, Nepalu, Birmy, Tybetu i z innych krajów na całym świecie!
Kilkakrotnie namawiałem Grzegorza, by podobnie jak inni bioenergoterapeuci założył księgę uzdrowień, do której wpisywaliby się pacjenci, którym pomógł - miałby już kilka tysięcy wpisów! Inni znajomi uzdrowiciele chwalą się opasłymi tomami podziękowań od pacjentów.
Grzegorz przez skromność nie zabiega o rozgłos, dlatego namówiłem Go na zbudowanie tej strony internetowej, by szerzej zaprezentować ludziom Jego niezwykły talent, szlachetną osobowość i wyjątkowe osiągnięcia!


Pozdrawiam Wszystkich Czytelników!


Remigiusz Bisch
prezes International Aura Association

 

 

 

   


WWW.TWORZOWSKI.PL     All Rights Reserved!
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego